Plechové hračky – modely na klíček – traktory – auta – autobusy

Plechové hračky - plechové modely traktorů a další retro plechové hračky, které nestárnou.

Vítejte na e-shopu Oldmodel.cz! Tady jste správně!

Jsme specializovaným eshopem, který nabízí širokou škálu plechových hraček retro designu. Pokud jste fanouškem nostalgických a tradičních hraček, jste na správném místě.

Naše nabídka plechových hraček retro zahrnuje různé ikonické kousky, které přinášejí do dětského světa kouzlo minulosti. Naše plechové hračky jsou pečlivě vyrobené s důrazem na detaily a autentičnost.

Prozkoumejte naše sbírky plechových autíček, motorek, traktorů, letadel, vláčků a dalších fascinujících předmětů. Každý model je vybrán s ohledem na vysokou kvalitu zpracování a autentický retro vzhled, který okamžitě přenese každého zpět do zlatých časů minulého století.

Při nákupu plechových hraček retro na e-shopu Oldmodel.cz můžete očekávat nejen špičkovou kvalitu, ale také výhodné ceny a spolehlivou dopravu. Naše tým se stará o každý detail, abyste získali nezapomenutelný zážitek z nákupu a radost z nového přírůstku do své sbírky.

Nezáleží na tom, jestli jste vášnivý sběratel, milovník retro designu nebo hledáte dokonalý dárek pro někoho blízkého. Plechové hračky retro jsou vždy skvělou volbou, která zanechává trvalé vzpomínky a dodává zábavu na dlouhou dobu.

Přidejte do své sbírky plechové retro hračky. Prohlédněte si nabídku našeho e-shopu Oldmodel.cz ještě dnes a objevte krásu a kouzlo minulých časů ve formě těchto ikonických hraček.

Eshop Oldmodel.cz nabízí plechové modely traktorů, aut, autobusů a dalších retro hraček, včetně plechových modelů na klíček.

Do e-shopu Oldmodel.cz jsme zařadili širokou škálu plechových modelů traktorů, včetně příslušenství k traktorům. Plechové modely traktorů jsou vybaveny klíčkem a mají řazení 3 rychlosti vpřed plus zpátečka, a také ruční brzdu. Můžete si u nás zakoupit také plechové modely aut, autobusů, jeřábů a dalších vozidel. Mezi žádané produkty patří i originální plechové tabule a sběratelské kousky, včetně plechových klikaček a dalších retro hraček.

Na e-shopu www.oldmodel.cz naleznete různé plechové hračky, včetně plechových modelů traktorů. Nabízíme traktor Zetor, model parního válce a různá autíčka a autobusy.

Kromě toho jsou součástí naší nabídky také různé sety a plechové tabule. Například nabízíme model lanovky v červené a žluté barvě, který funguje podobně jako skutečná lanovka. Naše široká nabídka plechových modelů traktorů, aut a autobusů, stejně jako sad plechových modelů, určitě osloví každého z vás. A navíc si můžete tyto tradiční české plechové hračky zakoupit za výhodné ceny.

Pamatujete si ještě na oblíbené Traktory na klíček (tři rychosti vpřed + zpátečka a ruční brzda) a na další plechové hračky, se kterými jsme si hráli v dětství. Máme v eshopu například tolik oblíbenou plechovou berušku, autíčka, traktory, mašinky a mnoho dalších. Plechové hračky měly své kouzlo, možná proto dnes zažívají svůj velkolepý návrat. Také naše děti mohou poznat jedinečné plechové hračky, které jsou prakticky nezničitelné. Plechové hračky tehdy vyráběla společnost Kovodružstvo Náchod, která byla založena v roce 1950. Jde tedy o velice dlouhou a úspěšnou historii plechových modelů a hraček.

Vyberte si kategorii plechových hraček klikem na obrázek a můžete začít nakupovat.

Vybírejte plechové modely traktorů na klíček včetně příslušenství, auta a autobusy a mnoho dalších plechových hraček.

Retro plechové hračky z našeho mládí

Ačkoliv žijeme v moderní době, ve které naše děti mohou mít prakticky cokoliv, na co si jen vzpomenou, je pěkné se občas vrátit do našeho dětství. Tehdy nebyly počítače, moderní technika a taková záplava hraček, jako je tomu dnes. Možná proto jsme si hraček více vážili. Mezi ty nejoblíbenější patřily hračky dřevěné a také plechové hračky, které byly prakticky nerozbitné. S plechovými hračkami jsme zažili mnoho legrace a někteří z nás je mají schované dodnes.

Oldmodel.cz nabízí plechové modely traktorů na klíček, aut, autobusů a dalších retro hraček. Do eshopu Oldmodel jsme zařadili plechové modely traktorů, včetně plechových modelů příslušenství k traktorům. Plechové modely traktorů jsou na klíček s řazením 3 rychlosti vpřed plus zpátečka a s ruční brzdou. Nabízíme také plechové modely aut a autobusů, jeřábů a dalších vozidel. Žádané jsou i originální plechové tabule a sběratelské kousky, jako např. plechové klikačky a další retro hračky.

Právě tyto hračky se opět vrací na pulty dětských obchodů a my si tak můžeme opět připomenout své mládí. Naučte děti hrát si s jednoduchými hračkami, které jsou přitom velice důmyslně propracované. Připomeňme si například velice originální model autobusu, který pochází z roku 1959. Tento model je vyrobený ze zcela bezpečného potištěného plechu, pohon je zajištěn na mechanický strojek na klíček. Ostatní na klíček funguje většina těchto plechových modelů a hraček. Nepotřebujete žádné baterky, nabíječky ani jiné věci, které u většiny současných hraček jsou nezbytné. Stačí jednoduše natáhnout klíček a hračka se hýbe. Děti si tak tříbí jemnou motoriku ručiček a zároveň je to pro ně velké dobrodružství.

Plechové modely traktorů na klíček jsou nejžádanější.

Plechové modely traktorů jsou na klíček s řazením 3 rychlosti vpřed plus zpátečka a s ruční brzdou. V současné nabídce na e-shopu www.oldmodel.cz si můžete zakoupit různé modely plechových hraček. Traktor Zetor, model parního válce, různých autíček, autobusů.  Součástí nabídky jsou i různé sety a plechové tabule. Model lanovky v červené a žluté barvě, kterou, když zavěsíte na provázek a natáhnete, tak stoupá jako skutečná lanovka. Naše nabídka plechových modelů traktorů, modelů aut a autobusů, sad plechových modelů je velmi široká a zcela jistě osloví každého z vás. Plechové modely, to jsou tradiční české plechové hračky a u nás je zakoupíte za výhodné ceny.

Plechový traktor Zetor jezdí na klíček

Děti si také mohou připomenout tradiční traktor Zetor, který je vyrobený z plechu a je vhodný pro děti od 5 do 7 let. Traktor stejně jako ostatní hračky jsou vyrobeny z potištěného plechu. Pohyb je zajištěn pomocí jedinečného pérového strojku natahovacím klíčkem. Nejen modely traktorů jsou propracované do nejmenšího detailu, zaujme zejména funkční převodovka, která má 3 rychlosti dopředu a zpátečku. Traktor lze tedy snadno ovládat, volantem řídit a brzdit ruční brzdou. Pro děti je to velké dobrodružství, neboť mohou řídit auto stejně, jako jejich rodiče. Traktor lze pořídit v mnoha variantách, například s valníkem, s přívěsem či jako bagr.

Hračku i sběratelský artikl představuje plechový parní válec. Ovládání je opět na klíček a jde o model, který je velice autentický.

Plechové hračky, které mají budoucnost

Udělejte radost svým dětem, ale také sobě. Pořiďte jim hračky, které rozvíjejí jejich představivost, tříbí jemnou motoriku a navíc jsou maximálně odolné. Plechové hračky vydrží opravdu dlouho, někdy i po další generace. Retro plechové hračky jsou zcela nezávadné, představují možnost neopakovatelné zábavy a dětem dají o mnoho více, než současné moderní hračky. Plechové hračky vás vtáhnou do světa aut, motorek, lodí, letadel a také například zvířátek. Pamatujete také na takzvanou cvakačku berušku ? Všechny tyto hračky navazují na bohatou tradici české výroby.

Kovové hračky mají další výhodu v tom, že nejsou nijak zvlášť drahé a jejich obsluha je velice jednoduchá. Hračky jsou vhodné pro děti od tří let. Pokud si zrovna lámete hlavu nad vánočními dárky pro vaše ratolesti, pak zde třeba najdete inspiraci. Plechové hračky jen tak nezestárnou, neboť jsou velice nadčasové. Moderní budou i za pár let a děti si je vždy oblíbí. S těmito hračkami nemůžete nikdy šlápnout vedle. Pokud patříte mezi příznivce klasických hraček, pak vsaďte na plechové hračky.