Modely autíček Škoda 860 (1932) v měřítku 1:43.

Kovové modely historických aut Škoda 860 v měřítku 1:43.

Vítejte v eshopu Oldmodel.cz, kde můžete objednat skvělé kovové modely autíček, včetně historických aut Škoda 860 v měřítku 1:43. Naše nabídka však zahrnuje i mnoho dalších oblíbených modelů autíček, které jsou mezi sběrateli velmi vyhledávané.

Škoda 860 byl luxusní automobil, vrcholný model nové generace osobních automobilů z Mladé Boleslavi, produkovaných v moderní továrně s technologií pásové výroby, který debutoval 23. října 1929 na pražském autosalonu. Škodu 860, která se vyráběla od roku 1929, poháněl vodou chlazený řadový osmiválec o objemu 3880 cm3 s výkonem 44 kW (60 koní), který dokázal vyvinout rychlost 110 km/h. Celkem bylo vyprodukováno 49 kusů.

Kromě modelů autíček Škoda 860 vám nabízíme i další ikonická auta a historické vozy od různých výrobců. Mezi naše oblíbené kousky patří například legendární Tatra 87, elegantní Škoda 1200 a Škoda 1201, nebo závodní vozy jako Škoda 130RS a Škoda Garde. Pokud jste fanouškem historických automobilů, určitě si zamilujete naši širokou nabídku.
Všechny naše modely autíček jsou precizně zpracované s důrazem na detaily, aby vám přinesly autentický zážitek z minulosti. Prohlédněte si naše kvalitní modely a vyberte si své oblíbené autíčko do sbírky nebo jako originální dárek pro vaše blízké.
Vyberte si svůj oblíbený model auta Škoda 860 v měřítku 1:43 a přidejte si do své sbírky unikátní kousek automobilové historie. S námi budete mít zajištěnou nejen kvalitu a preciznost, ale i radost z posedání tak vzácného modelu. Nechte se okouzlit krásou Škody 860 a dopřejte si skvělý zážitek z historie automobilového průmyslu.
Nezapomeňte, že náš eshop Oldmodel.cz nabízí i modely autíček jiných značek a v jiných měřítcích, takže si můžete vybrat ten, který vás nejvíce osloví. Objednejte si nyní své oblíbené modely autíček a rozšiřte svoji sbírku těch nejkrásnějších historických vozidel. S Oldmodel.cz budete mít jistotu kvalitních modelů a skvělých zážitků z doby, kdy se tato legendární auta proháněla po silnicích.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Zobrazuji všech 8 výsledků