Modely autobusů Škoda RTO, Škoda RT, Škoda RO

Kovové sběratelské modely autobusů v měřítku 1:43

Pokud máte rádi historické české autobusy, pak si nenechte ujít tyto kovové sběratelské modely autobusů, které vám připomenou různé typy a značky vozidel, které sloužily pro přepravu osob. Tyto modely jsou vyrobeny z kvalitního kovu, detailně propracované a dodávané v originálních krabicích s certifikátem pravosti. Můžete si vybrat z následujících variant:

  • Modely autobusů Škoda RTO: Tento model představuje vozy, které byly vyráběny od roku 1958 do roku 1973 a patřily mezi nejmodernější a nejúspěšnější autobusy v bývalém Československu. Škoda RTO byla velká a prostorná karosovaná autobusová souprava, která se vyznačovala šestiválcovým motorem, rámovou konstrukcí a maximální rychlostí 90 km/h. Tento model je k dispozici v měřítku 1:43 a v různých barevných provedeních a potiscích, jako je například MHD Praha, MHD Brno, ČSAD nebo Čedok.
  • Modely autobusů Škoda RO: Tento model zobrazuje vozy, které byly vyráběny od roku 1947 do roku 1961 a patřily mezi nejrozšířenější a nejlevnější autobusy v bývalém Československu. Škoda RO byla malá a jednoduchá bezkapotová autobusová souprava, která se vyznačovala čtyřválcovým motorem, otevřenou karoserií a maximální rychlostí 70 km/h. Tento model je také k dispozici v měřítku 1:43 a v různých barevných provedeních a potiscích, jako je například MHD Praha, ČSAD, Čedok nebo ČSTV.

Tyto kovové sběratelské modely autobusů jsou ideální pro každého, kdo si chce doplnit svou sbírku českých autobusů nebo si zavzpomínat na dobu, kdy tyto vozy byly symbolem českého autobusového průmyslu. Objednejte si je ještě dnes a získejte tyto unikátní kousky za výhodnou cenu! 😊

Na našem eshopu Oldmodel.cz najdete také modely autíček Škoda, Tatra a dalších světových značek, které vám nabízejí vynikající detaily, kvalitu a věrnost originálním vozům. Nečekejte a objednejte si ještě dnes svůj oblíbený model, než bude vyprodán! 😊

Zobrazuji všech 8 výsledků

Zobrazuji všech 8 výsledků