Velorex – Jedna z legend českého automobilismu.

Sběratelské modely Velorex 1:43: Pořiďte si legendu na váš stůl

Hledáte originální kousek do vaší sbírky, nebo dárek pro milovníka historie a československého motorismu? Pak vás zaručeně uchvátí sběratelské modely Velorex 1:43, které na eshopu Oldmodel.cz najdete v široké nabídce.

Ponořte se do historie kultovní tříkolky

Velorex je legendární československý tříkolový motocykl, který se vyráběl v letech 1951 až 1971. Svou charakteristickou konstrukcí a nezaměnitelným designem si získal srdce mnoha fanoušků. Nyní si tuto ikonu českého motorismu můžete pořídit i v podobě  propracovaného modelu v měřítku 1:43.

Modely Velorex 1:43:

  • Věrná replika originálního vzhledu
  • Vyrobeno z kvalitních materiálů
  • Precizní zpracování detailů
  • Ideální pro sběratele i fanoušky historie
  • Originální dárek pro milovníky motorismu

Náš tip: Prozkoumejte i další sběratelské modely autíček a motorek na eshopu Oldmodel.cz. Nabízíme širokou škálu modelů v různých měřítkách, od historických legend až po moderní sportovní auta. Věříme, že si u nás každý najde to pravé pro sebe!

Populární modely trojkolky Velorex v měř. 1:43 od výrobce modelů Abrex. Velorex je původně tříkolové vozítko s trubkovým rámem potaženým koženkou (jediné homologované vozidlo s plátěnou karoserií na světě).   Velorex byl vyráběn původně jako malosériová výroba bratrů Stránských, později po znárodnění ve velodružstvu Solnice jako vozítko pro invalidy. Po ukončení výroby tříkolových Velorexů (vyrobeno 15 300 kusů) byly vyráběny ještě čtyřkolové Velorexy (1 380 kusů), slávy svých tříkolových předchůdců však nedosáhly.

Potřebujete poradit s objednávkou? Ozvěte se nám.  Napište nám na info@oldmodel.cz , nebo nám zavolejte na č.t. 377422018.

Zobrazuji všech 10 výsledků

Zobrazuji všech 10 výsledků