Modely motorek Jawa , Čezeta, modely Pionýrů 20/21, Péráci

Motocykly Jawa , modely v měř. 1:18 od Abrexu.

Modely motorek Jawa – Jawa 350, Péráci 250 a 350, Jawy 500, modely Jawa závodní.  Modely Pionýrů 20/21 včetně oblíbeného Pionýra 50 Pařez.

Modely motorek Čezeta.  Velmi žádaný model skůtru Čezeta 175/501 – “prase”.

Hledáte originální dárek pro milovníka motocyklů, nebo chcete oživit vzpomínky na mládí? Pak vás zaručeně uchvátí sběratelské modely motorek Jawa a Čezeta v měřítku 1:18, které na eshopu Oldmodel.cz najdete v široké nabídce.

Jawa a Čezeta jsou legendární značky, které se nesmazatelně zapsaly do historie československého motocyklového průmyslu. Jejich motocykly, ať už šlo o Pionýry, Péráky nebo legendární Čezetu 501, si získaly srdce mnoha fanoušků. Nyní si tyto ikonické stroje můžete pořídit i v podobě detailně propracovaných modelů v měřítku 1:18.

Modely motorek Jawa a Čezeta 1:18:

  • Věrná replika originálního vzhledu
  • Vyrobeno z kvalitních materiálů
  • Precizní zpracování detailů
  • Ideální pro sběratele i fanoušky motocyklů
  • Originální dárek pro milovníky historie

Náš tip: Prozkoumejte i další sběratelské modely autíček a motorek na eshopu Oldmodel.cz. Nabízíme širokou škálu modelů v různých měřítkách, od historických legend až po moderní sportovní motocykly. Věříme, že si u nás každý najde to pravé pro sebe!

Potřebujete poradit s objednávkou? Ozvěte se nám.  Napište nám na info@oldmodel.cz , nebo nám zavolejte na č.t. 377422018.

Zobrazuji všech 29 výsledků

Zobrazuji všech 29 výsledků