1:43 Praga V3S

Model auta Praga V3S – Vejtřaska

Model autíčka Praga V3S.  Legendární V3S – Vejtřasku zná snad každý. Tak jako originál i model autíčka v měřítku 1:43 má mnoho nástaveb a různých variant.  Praga V3S se vyráběla téměř čtyřicet let a ještě dnes ji můžete potkat na našich silnicích a stala se doslova nezmarem pro všechny provozní podmínky a různá použití. 

Terénní nákladní automobil Praga V3S, lidově zvaný ventra, vétřieska, vejtřaska, VSka nebo Vejda se začal vyrábět v roce 1953 a byl určen zejména pro armádu.  Sériově se tento nezničitelný nákladní automobil, schopný zdolat i mimořádně těžký terén, vyráběl od dubna 1953 až do konce 80. let 20. století.  Vyrobeno bylo okolo 130 tisíc kusů!  Praga V3S patřila  k nejlepším nákladním terénním vozidlům své doby a Československá armáda ho využívala více než půl století. Je to nejdéle vyráběný československý náklaďák.

V eshopu Oldmodel máme pro vás připraveny sběratelské modely legendárního Praga V3S v měřítku 1:43!  Naše modely jsou pečlivě zpracované a věrně zachycují každý detail tohoto nákladního automobilu. Můžete si vybrat z různých variant a nástaveb, což znamená, že každý model V3S  je jedinečný. Je to skvělý způsob, jak si přinést kousek české automobilové historie přímo do vaší sbírky.

Ať už jste sběratel, milovník historických vozidel nebo hledáte originální dárek, naše modely Praga V3S  jsou skvělou volbou. Tak neváhejte a objednejte si svůj vlastní kousek české automobilové historie právě teď v eshopu Oldmodel!

Zobrazuji všech 21 výsledků

Zobrazuji všech 21 výsledků