Modely aut Škoda Felicia Roadster (1963)

Modely autíček Škoda Felicia Roadster (1963), 1:43, 1:24

Rádi bychom vám představili exkluzivní sběratelský model Škoda Felicia Roadster. Detailně zpracované modely Felicie přinesou do vaší sbírky automobilů jedinečnou eleganci a šarm.

Škoda Felicia Roadster je ikonickým vozem, který se stal symbolem stylu a nadčasovosti. Každý díl tohoto modelu Felicie je pečlivě vyroben s důrazem na nejmenší detaily, aby byla zachována autenticita a realističnost automobilu. Design této sběratelské repliky přesně kopíruje původní karoserii  Škody Felicia Roadster, zachycuje její elegantní tvary a křivky. Každý detail, jako jsou přední světlomety, logo značky nebo chromované prvky, je pečlivě vypracován a vytváří dojem skutečného vozu ve zmenšeném měřítku. Vnitřní prostor tohoto sběratelského modelu je stejně důkladně zpracován jako exteriér. Interiér přesně kopíruje sedadla, palubní desku a další detaily kabiny původního vozu. Každá část je vytvořena s precizností, aby dodala autíčku realistický a dojemný vzhled.

V eshopu Oldmodel.cz nabízíme kovové modely aut Felicia 63 (64) v měřítkách 1:43 a 1:24 od výrobců modelů Abrex, IXO, Whitebox v mnoha barevných provedeních.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Zobrazuji všech 8 výsledků