Modely autíček Škoda 60.-90. lét potisklé / firemní.

Modely autíček Škoda 60 – 90. let potisklé.  Modely Sanitek, Policie, VB, Pohřební, Závodní, a další modely.

Potisklé – firemní kovové sběratelské modely autíček Škoda z období roků 1960. až 1990.

Pokud chcete oživit svou sbírku kovových modelů autíček Škoda, pak si nenechte ujít tyto potisklé – firemní kovové sběratelské modely autíček Škoda, které vám ukážou, jak vypadaly tyto vozy v různých obdobích a s různými reklamami. Tyto modely jsou vyrobeny z kvalitního kovu, detailně propracované a dodávané v originálních krabicích s certifikátem pravosti. Můžete si vybrat např. z následujících variant:

  • Škoda 130 RS  V mnoha variantách závodních provedení.  Tento model představuje závodní vůz Škoda s motorem vzadu a samonosnou karoserií který se zůčastnil mnoha Rallye.
  • Škoda 1203 (1974) např. s potiskem VB: Tento model zobrazuje užitkový vůz Škoda 1203, který byl vyráběn od roku 1968 do roku 1999. Škoda 1203 byla všestranná, ale nespolehlivá dodávka, která se používala pro různé účely, jako je doprava osob, nákladu, zdravotnické služby nebo hasičské zásahy.
  • Škoda Favorit (1989) např. s potiskem Spoje, Telecom, Policie a v mnoha dalších firemních popisech.  Škoda Favorit byla moderní a prostorná hatchback, která se vyznačovala aerodynamickým tvarem, pětidveřovou karoserií a nezávislým zavěšením kol.

Tyto potisklé – firemní kovové sběratelské modely autíček Škoda jsou ideální pro každého, kdo si chce doplnit svou sbírku českých automobilů nebo si zavzpomínat na dobu, kdy tyto vozy jezdily po našich silnicích s různými reklamami. Objednejte si je ještě dnes a získejte tyto unikátní kousky za výhodnou cenu!

Zobrazen 1. – 36. z 84 výsledků

Zobrazen 1. – 36. z 84 výsledků