Modely autíček Škoda Favorit 136L

Kovové modely aut Škoda Favorit 136L v měřítkách 1:43 a 1:24.

Vítejte v eshopu Oldmodel.cz, kde nabízíme spoustu kovových modelů autíček, včetně ikonického modelu auta Škoda Favorit 136L.

Model Favorit 136L byl první automobil značky Škoda s motorem umístěným vpředu a pohonem předních kol. Škoda Favorit 136L byl poprvé veřejnosti představen v roce 1987 na strojírenském veletrhu v Brně. Jedná se o automobil, který byl vytvořen ve spolupráci s italskou designerskou firmou Bertone.

Naše kolekce modelů Favorit zahrnuje nejlepší a nejvěrnější zpracování tohoto automobilu, který je stále oblíbený mezi sběrateli a nadšenci pro historická vozidla. Každý kovový model Škoda Favorit 136L v naší nabídce je pečlivě vybrán pro svou kvalitu, věrnost originálu a estetický design. Během několika kliknutí můžete přidat tento skvělý model Favorit 136l do své sbírky nebo ho darovat jako originální dárek tomu, kdo s Favoritem rád jezdil.

Neotálejte a vyberte si svůj vlastní kovový model Škoda Favorit 136L ještě dnes a rozšiřte svou sbírku o jedinečný kousek automobilové historie.

Zobrazuji všech 24 výsledků

Zobrazuji všech 24 výsledků