Modely autíček Laurin & Klement , 1:43

Kovové sběratelské modely autíček Laurin & Klement v měřítku 1:43

Pokud máte rádi historické české automobily, pak si nenechte ujít tyto kovové sběratelské modely autíček Laurin Klement, které vám připomenou počátky české automobilové výroby. Tyto modely jsou vyrobeny z kvalitního kovu, detailně propracované a dodávané v originálních krabicích s certifikátem pravosti. Můžete si vybrat z následujících variant:

  • Laurin & Klement Voiturette (1905): Tento model představuje první automobil, který vyrobila společnost Laurin & Klement, která později vznikla značka Škoda. Laurin & Klement Voiturette byl malý a lehký vůz, který se vyznačoval dvouválcovým motorem, otevřenou karoserií a maximální rychlostí 40 km/h. Tento model je k dispozici v měřítku 1:43 a v červeném barevném provedení.
  • Laurin & Klement Combi Body (1927): Tento model zobrazuje unikátní vůz, který vznikl na základě modelu Laurin & Klement 110. Laurin & Klement Combi Body byl vůz, který mohl změnit svůj vzhled a funkci podle potřeby. Měl snadno vyměnitelné díly, které umožňovaly přestavět vůz z osobního na nákladní nebo sanitní. Tento model je také k dispozici v měřítku 1:43 a v černém barevném provedení.

Tyto kovové sběratelské modely autíček Laurin Klement jsou ideální pro každého, kdo si chce doplnit svou sbírku českých automobilů nebo si zavzpomínat na dobu, kdy tyto vozy byly průkopníky českého automobilového průmyslu. Objednejte si je ještě dnes a získejte tyto unikátní kousky za výhodnou cenu!

Pokud si chcete prohlédnout více modelů autíček Laurin & Klement  v měřítku 1:43, klikněte zde. Na našem eshopu Oldmodel.cz najdete také modely autíček Škoda, Tatra a dalších světových značek, které vám nabízejí vynikající detaily, kvalitu a věrnost originálním vozům. Nečekejte a objednejte si ještě dnes svůj oblíbený model, než bude vyprodán!

Zobrazuji všech 28 výsledků

Zobrazuji všech 28 výsledků