Modely autíček Škoda Garde (1982), 1:43

Kovové modely aut Škoda Garde (1982), 1:43

Vítejte v eshopu Oldmodel.cz, kde naleznete širokou nabídku modelů autíček Škoda Garde. Naše modely autíček Škoda Garde jsou precizně zpracované repliky tohoto historického vozu, který se pyšní svým jedinečným designem a půvabem. Pokud hledáte model autíčka Škoda Garde, jste na správném místě.
Škoda Garde byla jednou z nejvýznamnějších variant automobilů Škoda, ať už jde o sedan nebo liftback. Tyto vozy si získaly srdce mnoha automobilových nadšenců svým původním stylem a spolehlivým výkonem. Garde měla motor o objemu 1174 cm3 s výkonem 43 kW (55 koní) a čtyřrychlostní převodovku, shodné s typem Škoda 120 LS, a účinnější čtyřpístkové přední brzdy.
Oficiální představení nové Škody Garde pro veřejnost proběhlo na strojírenském veletrhu v Brně v říjnu 1981, výroba byla poté zahájena v Kvasinách, do Bratislavy se dodalo několik desítek rozložených sad. V roce 1982 se vyrobilo 2854 aut a o rok později 3856 aut. Výroba Garde skončila v roce 1984, kdy ji (rok po zavedení modelu M) nahradila Škoda Rapid.

V našem eshopu Oldmodel.cz nabízíme kovové modely autíček Škoda Garde v barevných provedeních, aby si každý mohl vybrat ten správný do své sbírky. Naše modely jsou pečlivě vyrobeny s ohledem na detaily, a tím zajišťují autenticitu a věrnost originálnímu vozidlu.
Vyberte si své oblíbené modely autíček Škoda Garde a přidejte si tyto unikátní kousky automobilové historie do své sbírky nebo jako originální dárek pro milovníky automobilů. Naše rychlé a spolehlivé doručení zajistí, že vámi vybrané modely budou brzy součástí vaší sbírky.
Prohlédněte si naši širokou nabídku kovových modelů autíček Škoda Garde a vyberte si své oblíbené modely autíček Škoda Garde ještě dnes.

Zobrazuji všech 7 výsledků

Zobrazuji všech 7 výsledků