Popular a Superb 913 v měřítku 1:43

Kovové sběratelské modely autíček Popular a Superb v měřítku 1:43

Pokud máte rádi historické české automobily, pak si nenechte ujít tyto kovové sběratelské modely autíček Popular a Superb, které vám připomenou dva legendární vozy značky Škoda z období 30. a 40. let. Tyto modely jsou vyrobeny z kvalitního kovu, detailně propracované a dodávané v originálních krabicích s certifikátem pravosti. Můžete si vybrat z následujících variant:

  • Škoda Popular Sport Monte Carlo (1935): Tento model představuje sportovní verzi Škody Popular, která se proslavila svým úspěchem na rallye Monte Carlo v roce 1936. Škoda Popular Sport Monte Carlo byl malý a lehký vůz, který se vyznačoval dvouválcovým motorem, aerodynamickým tvarem a maximální rychlostí 110 km/h. Tento model je k dispozici v měřítku 1:43 a v červeném barevném provedení s bílými pruhy a startovním číslem 62.
  • Škoda Superb 913 (1938): Tento model zobrazuje luxusní vůz Škoda Superb, který byl vyráběn od roku 1934 do roku 1949. Škoda Superb 913 byl velký a pohodlný vůz, který se vyznačoval šestiválcovým motorem, nezávislým zavěšením kol a maximální rychlostí 140 km/h. Tento model je také k dispozici v měřítku 1:43 a v černém barevném provedení s bílými pneumatikami.

Tyto kovové sběratelské modely autíček Popular a Superb jsou ideální pro každého, kdo si chce doplnit svou sbírku českých automobilů nebo si zavzpomínat na dobu, kdy tyto vozy byly symbolem českého automobilového umění. Objednejte si je ještě dnes a získejte tyto unikátní kousky za výhodnou cenu!

Pokud si chcete prohlédnout více modelů autíček Popular a Superb v měřítku 1:43, klikněte zde. Na našem eshopu Oldmodel.cz najdete také modely autíček Škoda, Tatra a dalších světových značek, které vám nabízejí vynikající detaily, kvalitu a věrnost originálním vozům. Nečekejte a objednejte si ještě dnes svůj oblíbený model, než bude vyprodán! 😊

Zobrazuji všech 11 výsledků

Zobrazuji všech 11 výsledků