Modely autíček Škoda 60. - 90. léta , 1:72

Modely Škoda v Měřítku 1:72 – Malé Auto, Velký Příběh!

Modely 1:72 v Kolekci:

Škoda Octavia 63 – 1:72: Tento model zachycuje eleganci a praktičnost jedné z nejpopulárnějších vozů Škoda. Detaily jako maska chladiče, světlomety a aerodynamický tvar vozu jsou věrně reprodukovány.

Škoda120L –  1:72: Malé auto s velkým srdcem. Škoda Fabia ve měřítku 1:72 je skvělým zobrazením moderního designu a energetického výkonu, který tato značka nabízí.

Škoda Felicia Roadster – 1:72: Replika vozu, který nese své jméno s hrdostí. Luxus, komfort a výkon jsou zde ve zmenšené podobě pro vaši sbírku.

Proč naše Modely z eshopu Oldmodel.cz ?

  1. Věrnost Detailům: Každý model je věrnou replikou svého velkého bratra. Každý detail je reprodukován s ohromující přesností.
  2. Precizní Zpracování: Ruční zpracování s láskou k detailům zajišťuje, že každý model je jedinečný a esteticky dokonalý.
  3. Kvalitní Materiály: Kovové karoserie a odolné plasty zaručují, že tyto malé poklady vydrží ve vaší sbírce dlouhá léta.

Objednejte si Svou Škodu ve Měřítku 1:72!

Přidejte si do své sbírky kousek automobilové historie s naší kolekcí Škoda ve měřítku 1:72. Každý model je jedinečným důkazem odbornosti a kvality české automobilové výroby. Nečekejte, nechte tyto klenoty ozdobit vaši sbírku. Objednejte si ještě dnes a staňte se majitelem těchto vzácných exemplářů! Vaše sbírka bude vděčná za toto pestré a autentické rozšíření!

Zobrazuji všech 15 výsledků

Zobrazuji všech 15 výsledků