Modely autíček Hasiči a PO v měřítku 1:43.

Kovové sběratelské modely autíček hasiči v měřítku 1:43

Pokud máte rádi historické české hasičské vozy, pak si nenechte ujít tyto kovové sběratelské modely autíček hasiči, které vám připomenou různé typy a značky vozidel, které sloužily pro záchranu životů a majetku. Tyto modely jsou vyrobeny z kvalitního kovu, detailně propracované a dodávané v originálních krabicích s certifikátem pravosti. Můžete si vybrat z následujících variant:

  • Modely autíček požární ochrany (PO): Tento model představuje vozy, které používala Požární ochrana, předchůdce dnešních hasičských sborů. Tyto vozy byly vyráběny od 20. do 50. let a patřily mezi ně například Praga RN, Praga Alfa, Tatra 27, Tatra 57 nebo Tatra 111. Tyto modely jsou k dispozici v měřítku 1:43 a v červeném barevném provedení s hasičským potiskem a majákem.
  • Modely autíček hasičských sborů: Tento model zobrazuje vozy, které používají hasičské sbory, složka integrovaného záchranného systému, která se zabývá hašením požárů a poskytováním první pomoci. Tyto vozy jsou vyráběny od 50. let do současnosti a patří mezi ně například Škoda 706 RTHP, Škoda 1203, Avia A31, Avia D75, Tatra 815 nebo Iveco Eurocargo. Tyto modely jsou také k dispozici v měřítku 1:43 a v červeno-bílém barevném provedení s potiskem hasičského sboru a majákem.
  • Modely autíček hasičů zahraničních zemí: Tento model reprezentuje vozy, které používají hasiči z různých zemí světa. Tyto vozy jsou vyráběny od 30. let do současnosti a patří mezi ně například Mercedes-Benz L4500, Magirus Deutz S3000, Renault Galion, Citroen Type 55, Ford Transit nebo MAN TGL. .

Tyto kovové sběratelské modely autíček hasiči jsou ideální pro každého, kdo si chce doplnit svou sbírku českých i zahraničních hasičských vozidel nebo si zavzpomínat na dobu, kdy tyto vozy plnily svou důležitou roli. Objednejte si je ještě dnes a získejte tyto unikátní kousky za výhodnou cenu! 😊

Na našem eshopu Oldmodel.cz najdete také modely autíček Škoda, Tatra a dalších světových značek, které vám nabízejí vynikající detaily, kvalitu a věrnost originálním vozům. Nečekejte a objednejte si ještě dnes svůj oblíbený model, než bude vyprodán! 😊

Zobrazen 1. – 36. z 39 výsledků

Zobrazen 1. – 36. z 39 výsledků