Vítejte v e-shopu oldmodel.cz


E-SHOP

Doporučujeme

Autíčka Škoda 60.-90. léta

Praga V3S

Modely motorek Jawa

Historická autíčka Škoda

Retro modely Tatra

Retro plechové hračky

Modely Škoda současné

Modely Škoda 1:24

A další .... Retro modely

Modely Hasiči, Policie, VB

RC retro Škoda - Tatra 1:14

Autobusy

Modely SIKU

Modely WELLY

Modely BRUDER

Monti stavebnice modelů

Dřevěná autíčka

Puzzle retro autíčka

Diáře a zápisníky

Fotogalerie

Top Model


Spřátelené eshopy

E-shop s hračkamiModely autíček, historické modely autíček Škoda

Modely autíček  - Škoda Felicia 1963 Modely autíček - Škoda 110R Coupe (1978)

Vítejte v oldmodel.cz, v eshopu, který vám přináší širokou nabídku kovových modelů autíček nejen pro sběratele, ale nabízí modely autíček  pro každého, kdo si chce koupit model autíčka, kterým jezdí nebo které kdysi vlastnil.

Oldmodel nabízí modely autíček v různých rozměrech, typech a provedeních. V sortimentu našeho eshopu najdete oblíbené modely autíček zejména v měřítku 1:43, 1:18, ale také kovové modely autíček 1:24 a rc modely autíček 1:14.

Model autíčka Popular

Model autíčka může být i vhodným dárkem. Darujte tedy model autíčka někomu kdo si rád vzpomene že takovým autem kdysi jezdil.

Modely autíček Trabant jako vzpomínka na dávné časy

Model autíčka Trabant

Měli jste vždy slabost pro Trabanty? Pak si pořiďte zmenšený kovový model autíčka s otevíratelnými předními dveřmi a vraťte se do svého mládí. Rozšiřte sbírku svých modelů autíček o toto výjimečné autíčko.Modely Trabant 601 máme k dispozici v několika barevných provedeních a v různých měřítkách.
Model autíčka Superb Krásně zpracované modely autíček Trabantů 601 potěší každého sběratele,  ale i Ty z Vás, kteří kdysi Trabanta vlastnili a chtějí zavzpomínat na dávné časy.

Objednejte si model autíčka Trabant ZDE...

Tak na co čekáte? Vždyť koho by tento krásný model autíčka Trabant 601 nefascinoval.

 

Retro modely autíček Ford Pick Up

Model autíčka Pick Up Model autíčka Pick Up

Eshop Oldmodel.cz vám nabízí modely autíček Ford Pick Up v několika měřítkách (1:18, 1:25, 1:3) a ve velmi kvalitním provedení. V eshopu najdete retro modely autíček Ford, které se stanou ozdobou sbírky každého sběratele.
Modely Ford v naší nabídce jsou dokonalé modely autíček provedené do všech detailů. Mají otevírací přední dveře a jsou dostupné v několika oblíbených barevných provedeních.

 

Model autíčka hasiči

Naše hasičská a požární autíčka

Hasiči - model autíček Kovap

Máme velmi oblíbené a precizně provedené modely autíček hasičů.
Nejvíce objednávaným modelem hasičského autíčka je plechový RETRO model Tatra 815 - hasiči, který je proveden do všech detailů dle skutečného hasičského auta.

Model autíčka hasiči

Dalším velmi oblíbeným modelem autíčka je RC model Tatra 603 Požární ochrana v měřítku 1:14.
RC model PO máme také v provedení modelu Škoda 120L-PO.


Sběratelé a fandové hasičů si kupují i oblíbené modely hasičských autíček Škoda ze 60.-90. let.

RC model autíčka Tatra 603 - Požární ochrana RC model autíčka Škoda 120L - Požární ochrana

Autíčko Favorit - Požární ochrana, Favorit asiči, ale také model autíčka Felicia 1994 - Hasiči a Škoda Felicia Pick Up Hasiči. V neposlední řadě zaujme fandu hasičských autíček i současný model Škoda Yeti-PO.Kovové modely  historických autíček Škoda

Modely autíček - Škoda Octavia 1963

Máme pro vás širokou nabídku kovových modelů autíček Škoda různých barev a velikostí. Modely autíček máme skladem, ihned k odeslání. Máme nejen modely autíček Škoda, ale i plechové modely hraček. U nás koupíte také modely motorek, modely autobusů, stavebních strojů a další kovové modely. Nově máme zařazeny v dnešní době oblíbené plechové modely traktorů, plechové modely aut, autobusů a také žádané retro plechové cvakačky (cvakačka beruška, míč, žabička a láhev).

Modely motorek Jawa - JAWA 350 Kývačka Automatic - 1966

V nabídce na oldmodel.cz jsou i oblíbené modely motorek Jawa

Vyberte si vaše oblíbené historické kovové modely motorek Jawa .  Historické modely motorek Jawa jsou v měřítku 1:18. Modely motorek Jawa  se stanou ozdobou vaší sbírky modelů.


Modely autíček - Škoda 1000MB

Modely autíček Škoda a modely motorek Jawa

Na oldmodel.cz si vyberete modely autíček Škoda, ale i modely ostatních výrobců modelů aut a motorek. Nejžádanější v naší nabídce jsou kovové modely autíček Škoda, ale i velmi žádané modely motorek Jawa v měřítku 1:18. Nabízíme sběratelské kovové modely aut, ale i stavebnice a dárkové předměty. Velmi oblíbené jsou modely autíček policejní, autíčka hasičská, závodní a další oblíbené firemní modely aut. V nabídce máme také modely stavebních strojů a kovové modely autobusů.

Modely autíček - Škoda Felicia 1,3 GLXi (1994)Modely autíček - Škoda 120L

Oblíbené retro hračky; plechové modely traktorů na klíček, plechové příslušenství k traktorům, valníky, čerta, válce a jiné plechové modely i to najdete na Oldmodel.cz.
Tak neváhejte a vyberte si na oldmodel.cz svůj historický model autíčka nebo oblíbenou retro hračku.Modely autíček - Škoda 110L

Proč jsou modely autíček a modely motorek od oldmodel.cz oblíbené?

Modely autíček Škoda a jejich historie

Mezi nejpopulárnější z modelů autíček od oldmodel.cz patří bezesporu repliky historických automobilů z období 60. a 90. let, kde nechybí takové legendy, jako

Prvorepublikové Modely autíček Škoda z první republiky

Model autíčka Superb Model autíčka Škoda Popular Monte Carlo

Prvorepublikové Modely autíček Škoda z první republiky

Ten, kdo se zajímá o nejstarší historii české automobilky, bude nadšen vysoce detailně zpracovanými replikami automobilů Škoda. Především historickým modelem Škody Superb 1938 nebo Škody Popular Sport Monte Carlo 1935, exkluzivního sportovního vozu nejslavnější předválečné modelové řady Škoda.

Model autíčka Škoda Popular Monte Carlo Model autíčka Laurin & Klement s výměnnou zadní částí

Velmi precizně jsou propracovány i modely autíček Laurin & Klement v měřítku 1:43. Ve třech barevných provedeních si můžete vybrat vůbec první model automobilu Laurin & Klement Voiturette z roku 1905. Ozdobou Vaší sbírky autíček může být i model autíčka Laurin & Klement Combi Body, Van nebo Pick Up z roku 1927. Vybrat si můžete z celkem 6ti barevných provedeních autíček. Dokonce si můžete vybrat model autíčka Laurin & Klement s výměnnou zadní částí a tak si sestavit buď Combi Body nebo Van nebo Pick Up.

Vyberte si ten váš model autíčka Škoda

Jsme si jisti, že si z našeho výběru detailně zpracovaných modelů autíček vyberete a že Vám či Vašim blízkým přinesou modely Škoda mnoho radosti a doplní vkusně interiér vozu nebo modelářskou sbírku.

Plechové modely traktorů, aut, autobusů a plechových hraček

Plechové modely traktorů na klíček - Traktor ZETOR s valníkem zelený

Oldmodel.cz nabízí plechové modely traktorů na klíček, aut, autobusů a dalších retro hraček.

Do e-shopu Oldmodel jsme zařadili plechové modely traktorů, včetně plechových modelů příslušenství k traktorům. Plechové modely traktorů jsou na klíček s řazením 3 rychlosti vpřed plus zpátečka a s ruční brzdou. Nabízíme také plechové modely aut a autobusů, jeřábů a dalších vozidel. Žádané jsou i originální plechové tabule a sběratelské kousky, jako např. plechové klikačky a další retro hračky.

Plechové modely traktorů na klíček - Traktor ZETOR - červený

Naše nabídka plechových modelů traktorů, modelů aut a autobusů, sad plechových modelů je velmi široká a zcela jistě osloví každého z vás.

Plechové modely, to jsou tradiční české plechové hračky a u nás je zakoupíte za výhodné ceny.

Plechové modely traktorů na klíček jsou nejžádanější
Plechové hračky na klíček - traktor Zetor 50Plechové hračky na klíček - traktor

Plechové modely traktorů jsou na klíček s řazením 3 rychlosti vpřed plus zpátečka a s ruční brzdou. 

V současné nabídce na e-shopu www.oldmodel.cz si můžete zakoupit různé modely plechových hraček. Traktor Zetor, model parního válce, různých autíček, autobusů. 

Součástí nabídky jsou i různé sety a plechové tabule.

Model lanovky v červené a žluté barvě, kterou, když zavěsíte na provázek a natáhnete, tak stoupá jako skutečná lanovka. 

Plechová hračka na klíček - hasič Plechová hračka na klíček - lanovka Plechová hračka na klíček - autobus Plechová hračka na klíček - kluk

Proč nakupovat plechové modely u oldmodel.cz?

 
 
 
 
Přidejte se k nám i na FaceBooku.


 

 
 
 


www.oldmodel.czTvoříme obchodně úspěšné www stránky a e-shopy ©AdWeb Info, s.r.o. www.adweb.cz