Vítejte v e-shopu oldmodel.cz


E-SHOP

Doporučujeme

Autíčka Škoda 60.-90. léta

Praga V3S

Modely motorek Jawa

Historická autíčka Škoda

Retro modely Tatra

Retro plechové hračky

Modely Škoda současné

Modely Škoda 1:24

A další .... Retro modely

Modely Hasiči, Policie, VB

RC retro Škoda - Tatra 1:14

Autobusy

Modely SIKU

Modely WELLY

Modely BRUDER

Monti stavebnice modelů

Dřevěná autíčka

Puzzle retro autíčka

Diáře a zápisníky

Fotogalerie

Top Model


Spřátelené eshopy

E-shop s hračkamiModely autíček Škoda

Doby, kdy se na silnicích lidé projížděli v elegantních autech Laurin&Klement, jsou již nenávratně pryč. Legendární a historické modely aut Škoda si můžeme prohlédnout jedině na srazech veteránských aut.

 Je však možné si tyto nádherná auta vystavit ve vitríně doma v obýváku. Kovové sběratelské modely autíček Škoda v různých měřítcích, nejčastěji v měřítku  1:43, si jednoduše můžete koupit. Modely autíček jsou vhodné jak pro sběratele, děti, tak i pro nadšence, kteří si doma chtějí vystavit auto, kterým dříve jezdili nebo auto, které si z celého srdce přáli a obdivovali.

model autíčka Škoda 110R Coupémodel autíčka Škoda 110Lmodel autíčka Laurin&Klement

Modely aut Škoda jsou velmi detailně zpracovány, v nabídce je několik modelů v různých barvách a provedeních. Máte tedy jedinečnou možnost koupit si všechna auta značky Škoda, která byla vyrobena.

Vybírat si můžete z historických aut, například Laurin & Klement Combi body z 1927, které je k dodání ve všech možných provedeních. Potěšit vás může pick up, van nebo limuzína. Vybrat si můžete z bílé, vínové nebo zelené barvy.

Pokud patříte mezi obdivovatele Škody Sport Monte Carlo (1935), jistě vám udělá radost, že je k dostání hned ve dvou měřítcích – 1:18 a 1:43. Elegantní auto, které se jistě bude báječně vyjímat v elegantním obývacím pokoji.

Z katalogu historických autíček je dále v nabídce také Škoda Superb 913 z roku 1938 nebo Škoda 860 (1932).

model autíčka Škoda Popularmodel autíčka Škoda Superbmodel autíčka Laurin&Klement

Modelů aut Škoda ze 60. – 90. let minulého stolení je opravdu mnoho. Nejstarší z nich je tří dveřová Škoda Octavia (model z roku 1963), jež byla ve své době oblíbená nejen v Československu, ale také v zahraničí. Zúčastnila se několika automobilových závodů, včetně slavné Rallye Monte Carlo, kde v roce 1963 také zvítězila.

Dalším autem z tohoto roku je Škoda Felicia Roadster. Nádherné Cabrio s 50-55 koni pod kapotou. K dostání je v několika barvách.

Hned po těchto zajímavých modelech následuje model z roku 1964, Škoda 1000MB, lidově embéčko. Jednalo se o první sériově vyráběný automobil Škoda se samonosnou karoserií, s motorem vzadu a s pohonem zadní nápravy.

model autíčka Škoda Octavia 63model autíčka Škoda Felicie 63model autíčka Škoda MB1000

Důležitým sběratelským modelem je bezesporu velice známá Škoda 120L, dostupný model je podle provedení z roku 1984. Jednalo se o nejprodávanější model řady 742 s maximální rychlostí 150km/h.

Škoda Favorit 136L je model auta z roku 1987, kdy byl Favorit poprvé představen na strojírenském veletrhu v Brně. Tento osobní automobil nižší střední třídy se stal druhým automobilem s předním náhonem. Se svými jízdními a užitnými vlastnostmi se mohl poměřovat se západoevropskými vozidly. Automobil také získal řadu úspěchů v závodech, zejména v rallye.

Pořídit si také můžete kovový model auta Škoda Felicia 1,3GLXi z roku 1994 nebo model Škoda Felicia Pick-up (1996).

model autíčka Škoda 120Lmodel autíčka Škoda Favoritmodel autíčka Felicia 94

Vybrat si také můžete ze široké nabídky modelů ze 60.-90. let s potiskem. Jedná se o modely auta, které byly používány zejména záchranným systémem, Dopravním podnikem hl. města Prahy, či dokonce pohřební službou.

Zajímavý je jistě model Škoda 1203, jenž se ve své době stal jedním z nejrozšířenějších malých užitkových vozů. Mezi klady automobilu patřil velký užitný prostor a jeho variabilní využití. Zde jej můžete najít v provedení Pohřební služby.

Škoda 120L s potisky je k dostání v provedení Vojenské police nebo ve verzi Taxi – Dopravní Podniky hlavního města Prahy.

Škoda Favorit byla využívána hojně. Lze si tedy pořídit velice známé provedení žlutobílého auta VB s modrým majáčkem nebo TAI (Tanková a automobilová inspekce Praha) či Policie z let 1991/1992. Autíčka jsou také ve variantách Federální železniční Policie, útvar Praha nebo červeno-bílé autíčko s majákem a nápisem Požární ochrana nebo Hasiči.

Model autíčka Škody Felicie si můžete pořídit ve variantě Policie nebo Hasiči.


model autíčka Škoda Favorit VBmodel autíčka Škoda 1203 VBmodel autíčka Škoda 1203 Sanita

 
 
 
 
Přidejte se k nám i na FaceBooku.


 

 
 
 


www.oldmodel.czTvoříme obchodně úspěšné www stránky a e-shopy ©AdWeb Info, s.r.o. www.adweb.cz